Download

Download

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

  • Bilgisayarınızda Solea’nın eski bir versiyonu kurulu ise bunu KALDIRMAMANIZ (uninstall etmemeniz) önerilir. Doğrudan üzerine kurabilirsiniz. Bu tür kurulumlarda “Data Dosyaları” seçeneğini ASLA İŞARETLEMEYİN. Aksi takdirde (SoleaSetup’ın  sizi 2 kez uyarmasına rağmen) mevcut veritabanınızın üzerine boş bir veritabanı kurulabilir ve daha önce girmiş olduğunuz tüm bilgiler kaybolabilir.
  • Bilgisayarınızda Solea 3.09‘dan  daha önceki bir versiyon yüklüyse, kurulum işleminden önce mevcut veritabanınızı da güncellemek gerekecektir. Bu işlem için UpgradeDb_325.zip (506 KB) dosyasını indirdikten sonra çalıştırın.
  • Solea’yı bilgisayarınıza kurmadan önce yine de Kurulum Bilgileri sayfasına göz atmanız önerilir.
  • Download edeceğiniz Solea’nın Radyo ve Otel Panelleri (ticari özellik taşıdığından) 2 saat kullanımla sınırlıdır. Diğer tüm özellikler (ticari olmamak kaydıyla) sınırsızca kullanılabilir.
  • Solea 2.xx versiyonundan 3.00 versiyonuna güncelleme sadece DMKsoft tarafından yapılmaktadır.
  • Solea veritabanını kolaylıkla yedekleyebilmeniz için Solea Backup yazılımını öneririz. Bu yazılımı indirmek için SoleaBkp3.zip (831 KB) linkini tıklayabilirsiniz. Yedekleme işlemini ilk kez yaptığınızda tüm Solea veritabanının bir kopyası oluşturulacaktır. Bundan sonraki yedekleme işlemleriniz sırasında ise sadece yeni eklenen, düzeltilen veya silinen kayıtlar yedek veritabanına yansıtılacaktır. Bu işlem günlük yapıldığında 1-2 dakikayı  geçmeyecektir.
  • Bir internet yayınını kesintisiz (internet bağlantısı gidip geldiğinde çalma işlemine devam edecek biçimde) dinlemek için yine bir DMK Yazılım ürünü olan WebPlax‘ı öneririz. Bu yazılım yaklaşık üç yıldır pek çok radyonun yayınını uydu linklerine internet üzerinden taşıma amaçlı kullanılmaktadır. Yayını diske kaydetme özelliği de vardır. Ücretsiz olan bu yazılımı  indirip kullanmak için WebPlax.zip (516 KB) linkini tıklayabilirsiniz.
  • Mirasis Firması aracılığıyla dinleyicilerinizden aldığınız SMS’leri veritabanınızda depolamak için Mesaj Toplayıcı 3.12 (1.01 MB) linkini tıklayabilirsiniz.
  • Linklerde bulunan zipli dosyaların şifresi :  solea

 

ESKİ VERSİYONLAR:

Solea 3.12.06 (6.99 MB)

Mesaj Toplayıcı 3.11 (700 KB)

 


TEST AŞAMASINDAKİ VERSİYONLAR:

Solea 4.00.00 Beta67 (7.28 MB)

Solea Backup 4.19 (1.62 MB)

Not: Solea4 farklı bir klasöre kurulur, Solea3 ile çakışmaz.
Aynı bilgisayarda hem v3 hem de v4 (aynı anda olmamak kaydıyla) çalıştırılabilir.
Solea3’teki bilgilerin Solea4’e aktarılması işlemi için bizimle temasa geçilmesi gerekmektedir.